Op Netflix is vandaag de documentaireserie 'CHEER' uitgekomen. Een serie van zes afleveringen waarin het cheerteam van Navarro College in Amerika wordt gevolgd tijdens hun weg naar één van de grootste cheerleading competities ter wereld.
De serie geeft een interessant kijkje in de cheerleading wereld van Amerika, waar het natuurlijk veel en veel groter is dan in Nederland. Toch herkennen wij heel veel wat er gezegd wordt. Het geeft een fantastisch beeld van wat de sport inhoudt en laat zien dat het zoveel meer is dan alleen een beetje met poms zwaaien. Cheerleading is topsport!
Heb jij de serie gekeken en wil jij ook schitteren in de top van een piramide, net als Gabi Butler? Ben je competitief ingesteld en wil jij ook samen ons ervoor trainen om nationale en internationale prijzen te winnen? Meld je dan aan voor een proefles en wie weet ga jij dan binnenkort met ons mee naar wedstrijden in binnen- en buitenland!